Connect with us

ShowBiz

Emocionohet Vesa: Zoti e di kur do ta shoh familjen time

Published

on

SIGMA Banners

Vesa Luma emocionon të gjithë: Zoti e di kur do ta shoh familjen time.

Vesa Luma ka shkruar lidhur me gjendjen e jashtëzakondshme.

Këngëtarja Vesa Luma i ka emocionuar të gjithë me postimin e bërë në Instagram, shkruan lajmi.net.

KESCO

Nëpërmjet një videoje ku shfaqet pranë djalit të saj, këngëtarja ka folur lidhur me gjendjen e jashtëzakondshme dhe ka prekur të gjithë me atë se çfarë ka shkruar.

Në theks të veçantë Vesa thotë se nuk e di se deri kur nuk mund ta shoh familjen e saj dhe se mendjen e ka në Shqipëri e Kosovë, derisa ajo me bashkëshortin dhe djalin jetojnë në Zelandë të Re./KlinaPress./