Connect with us

ShowBiz

Enca nuk i kursen pozat provokative, as në kohë Izolimi

Published

on

GorenjeKosova

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, njihet për nga publiku shqiptar për shumë këngë të bukura që ka sjellë.

Por ajo më shumë njihet për paraqitjet e saj të ‘nxehta’ në publik, për çka përflitet shumë nga publiku dhe mediat rozë, shkruan Indeksonline.

Në këtë kohë, kur të gjithë janë të preokupuar nga virusi COVID-19, i cili ka kapluar gjithë botën, Enca nuk e ka problem të ekspozoj format e saj trupore dhe të provokoj nga karantina.

KESCO

Ajo ka publikuar së fundmi një fotografi të nxehtë, teksa shfaqë linjat e saj vetëm në bikini, duke i shfrytëzuar rrezet e diellit për tu ‘furnizuar’ me vitaminën D.