Connect with us

ShowBiz

Enca tregon se pse e vë në pah gjoksin në video projektet muzikore

Published

on

Shell Banners

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të përfolura të skenës sonë shqiptare.

Ajo së fundi ka treguar se pse e vë në pah gjoksin në të gjitha video projektet muzikore të saja.

“Le të themi se gjoksi nuk është sikur qenushi që e nxjerrim nga shtëpia kur të duam ne vajzat me gjoks të madh dhe duam a s’duam gjithmonë bije në sy”, ka pohuar ndër të tjerash zeshkania.

KESCO

Ajo më tutje tha se edhe po të vishte diçka më të mbyllur në videon e fundit, gjoksi i saj sërish do të binte në sy të të gjithëve.

Ndryshe, kënga e saj e fundit është “Jealous” të cilën e solli me video teksa shihen shumë bukuroshe të veshura në bikini. /KlinaPress/