Connect with us

ShowBiz

Engji ka dalur me shoqe në këtë të nxehtë, shikoni si është veshur

Published

on

SIGMA Banners

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Duke qenë një këngëtare tejet e pëlqyer ajo është një ndër më të përfolurat e publikut, shkruan KlinaPress.

KESCO

Krahas angazhimeve të shumta, Engji është shumë aktive edhe me postime në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dal me shoqe dhe si gjithmonë po duket bukur./KlinaPress/