Connect with us

ShowBiz

Eni dhe Genci festojnë përvjetorin

Published

on

PEX HOST 728×90

Eni dhe Genci festojnë një datë të rëndësishme.

Ditëlindje e përvjetore që rastisën në këtë periudhë po festohen në karantinë, për shkak të pandemisë që është përhapur në gjithë botën, shkruan lajmi.net.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj sot festojnë përvjetorin, me këtë rast këngëtarja publikoi një foto të bukur pranë partnerit.

KESCO

Në imazh, çifti shfaqen pranë njëri-tjetrit, teksa Genci po i dhuronte një puthje në ballë partneres.

Të dy ishin të veshur me veshje sportive dhe dukeshin shumë të lumtur, ndërsa mbishkrimi që këngëtarja ia la fotos është “Urime përvjetori”./KlinaPress./