Connect with us

ShowBiz

Era Istrefi pozon me syze 100 euroshe e çantë mbi 2800 euro

Published

on

SIGMA Banners

Era Istrefi kohë më parë sollën këngë më të re para fansave dhe publikut të gjerë, ku bashkëpunoi me reperin rus, Sayonara.

Këngëtarja po shijon çdo moment të suksesit të këngës, “Eldjey” i cili u mirëprit dhe deri më tani është shikuar mbi nëntë milionë herë në platformën YouTube.

Ajo njihet për linjat trupore që i ka për zili, shto faktin se kohët e fundit ka zmadhuar gjoksin, ajo përbën lajm edhe më tepër për rubrikat rozë të mediave tona.

KESCO

Së fundi, llogaria “what.they.wearing” ka publikuar edhe disa të dhëna interesante rreth veshjes së biondinës joshëse dhe seksi.

Sipas tyre, bikinit në formë të zebrës kushtojnë 136 euro, 100 euro kanë vlerë syzet gjersa çanta kap shifrat e 2850 eurove.

Ndryshe, Istrefi është duke punuar në video projekte të reja që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /KlinaPress/