Connect with us

ShowBiz

Era Istrefi tregon gjoksin: Me qenë si unë, është problem

Published

on

COVID-19

Këngëtarja Era Istrefi ka provokuar me gjoksin e saj në postimet e fundit në Instagram.

E veshur në këtë mënyrë ajo u shfaq pas koncertit në Athinë aty ku ajo dhe motra e saj Nora ‘elektrizuan’ publikun.

KESCO

Pranë fotove ajo është shprehur se për të qenë ajo është problem.ADVERTISING

“Me kon un, pak o problem”, ka shkruar këngëtarja e shumë hiteve./KlinaPress.com/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *