Connect with us

ShowBiz

Era Istrefi vë në pah figurën trupore në imazhet e reja

Published

on

GorenjeKosova

Këngëtarja e popullarizuar, Era Istrefi, vazhdon të jetë mjaft e pëlqyer për muzikën e saj. 

Krahas karrierës, ajo është mjaft e ndjekur nga fansa të shumtë në rrjetet sociale, për të cilët sjell imazhe të njëpasnjëshme.

Së fundmi, biondja ka realizuar disa imazhe të reja, teksa vë në pah figurën e saj trupore.

KESCO

25-vjeçarja vjen mjaft joshëse me dukjen e re dhe kjo nuk është hera e parë që ajo ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Në ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga fansat e saj të shumtë nuk kanë munguar.