Connect with us

ShowBiz

Erzina është shtatzënë, ky veprim i saj do ta ‘shkrijë’ Mc Kreshën

Published

on

GorenjeKosova

Në fund të vitit të kaluar, Mc Kresha e ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Erzinën.

Çifti organizuar një ndejë private mirëpo kanë qarkulluar imazhe si në rrjete sociale ashtu edhe në mediat rozë.

KESCO

Lidhjen e tyre ata kishin arritur ta mbanin të fshehur deri në ditën kur vendosën që të martoheshin, shkruan lajmi.

Dyshja janë në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe mezi po e presin ardhjen e bebes.

Në rrjete sociale ata po ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit dhe këtë herë ishte Erzina ajo e cila e ka ndarë me ndjekësit një imazh nga martesa./KlinaPress./