Connect with us

Lajme

Eskalon nënkryetarja e VV-së: Grykës të neveritshëm të etur për pushtet

Published

on

PEX HOST 728×90

Fatmire Kollçaku nga LVV-ja ka reaguar pas vendimit të Presidentit të Kosovës në konsultim me partitë politike në vend për të mos shkuar në zgjedhje.

Kollçaku i quan humbës të zgjedhjeve dhe grykës e të etur për pushtet, shkruan gazeta inFokus.

Sipas saj kjo etje për pushtet është e neveritshme duke e ditur se i kanë humbur zgjedhjet.

KESCO

““Sa e neveritshme grykësia dhe etja për pushtet nga humbësit e zgjedhjeve”, shkruan Kollcaku./Gazeta inFokus/