Connect with us

ShowBiz

Familja Lipa me pushime: Anesa e Rina shfaqen atraktive në bikini

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Dua Lipa po vazhdon punën në albumin e dytë muzikor gjersa familja e këngëtares ka nisur pushimet verore.

Dukagjin Lipa me bashkëshorten, Anesan si dhe dy fëmijët – Rinën dhe Gjinin shihen duke shijuar në maksimum çdo moment të jetës.

KESCO

Më së shumti ka tërhequr vëmendjen nëna dhe motra e zeshkanes teksa shfaqen mjaft joshëse dhe seksi në rroba banje.

“Koha e verës”, ka shkruar ndër të tjerash e ëma e 23-vjeçares teksa ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram.

Zonja Lipa shihet e veshur në bikini të kuq që i theksonin linjat trupore ndërsa Rina në reçipeta dhe xhinse.

Ndryshe, familja Lipa ishte gjatë fillimit të këtij muaji në Prishtinë në kuadër të festivalit “Sunny Hill”. /KlinaPress/