Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Fansat e “masakruan” për modën në kohën e Covid-19, 33-vjeçarja s*ksi merr vendimin e shumëpritur (FOTO)

Published

on

Pex Host Big

Pasi fansat dhe punonjësit e NHS-së e kritikuan se po përdorte koronavirusin për të bërë mode, Lauren Goodger, vendosi që të mbyllte sallonin e saj.

Ajo u fotografua të hënën me një maskë të zezë në fytyrë teksa po ikte në punë, e menjëherë reaguan fansat duke e quajtur “të papërgjegjshme” dhe “egoiste” për veprimin që bënte.

Por së fundi ajo postoi në “Instagram” një foto ku tregonte se e ka mbyllur sallonin deri në një njoftim tjetër për qetësimin e situatës.

KESCO

33-vjeçarja u thotë fansave të saj se do qëndrojë pranë tyre përmes postimeve në rrjetet sociale./KlinaPress./