Connect with us

ShowBiz

Fansat “Jepja çiken Ledrit oj inxhe”, ja si i përgjigjet nëna e Rita Orës

Published

on

PEX HOST 728×90

Ledri Vula dhe Rita Ora ishin ndër artistët shqiptarë që performuan në “Alba festival” në Zvicër.

Por më shumë se performancat e tyre, që sic mund ta shihni u pritën mirë:

KESCO

Fansat pëlqyen në masë këtë foto, që në fakt e postoi Ledri në Instagram:

Dhe duke lënë mënjanë faktin që Ledri është tashmë në një lidhje, duket se ata e pëlqejnë çiftin që mund të formojë reperi shqiptar dhe Rita Ora. Ose të paktën kështu duket nga komentet që shihen në këtë postim. Madje një fanse e kësaj dyshe që doli nga askund, është dhe vëtë mamaja e Rita Orës, e cila e komentoi foton kështu:

Ani zemra! Awww…

Po përshtatet bre”- ia ktheu Ledri, ndërkohë që ajo e mbylli këtë shkëmbin komentesh, kështu:

Ashtu po duket..

Nisur nga fakti që ata vërtetë përshtaten, ndjekësit e reperit arritën deri aty sa i kërkuan Vera Orës që “t’ja japë çikën Ledrit”,  t’ja japë për nuse domethënë.

Ingja i mban çikat për veti“- ishte përgjigja e nënës së këngëtares, e cila mesa duket nuk paska ende vajza për të martuar. Por që edhe mund ta mendojë dhe njëherë, sepse është Ledri./KlinaPress.com/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *