Connect with us

ShowBiz

Fëmijët ja bëjnë rrëmujë shtëpinë Egzonës, reagimi i saj i papritur

Published

on

PEX HOST 728×90

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një çift shumë i përfolur në publikun kosovar.

Krahas profesioneve të tyre, çifti janë shumë të përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Çifti janë gjithmonë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

KESCO

Pas përhapjes së koronavirusit në Kosovë, edhe familja e Egzonës dhe Albatritit javë izoluar në shtëpi.

E sot, Egzona ka publikuar një video ku shihet se fëmijët e saj e kanë bërë rrëmujë shtëpinë.

Ndërsa Egzona gjithë momentin e xhiron me telefonin e saj. /ORAinfo/