Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Ferry tregon gjoksin nga karantina

Published

on

PEX HOST 728×90

Chloe Ferry ka shpërndarë sot fotografi në të brendshme duke treguar gjoksin e saj derisa ka treguar ushtrimet që po i bën gjatë vetizolimit shkaku i COVID:19

Ajo ka thënë që ajo po vazhdon të hanë ushqim të shëndetshëm dhe ka filluar regjimin e stërvitjeve gjatë vetizolimit nga koronavirus, në mënyre që të këtë kujdes për veten e saj.

Ylli i “Geordie Shore”, Chloe Ferry megjithatë nuk ka mundur që të rezistojë dhe ka bërë ushtrime jashtë shtëpisë së saj derisa ka marrë edhe rreze të diellit.

KESCO

24 vjeçarja, që shquhet për format e saj të kolme ka pasur të veshura të brendshme seksi të veshura derisa në legjendën e saj ka shkruar vetëm një fjalë: Mirëmëngjesi!/KlinaPress./