Connect with us

ShowBiz

Festë në konviktin e Prishtinës, të karantinuarit ia hedhin këngës

Published

on

COVID-19

Këngëtari shqiptar Robert Berisha dhe menaxheri i Taynes, Rinor Hykolli janë në mesin e të karantinuarve në konviktet në Prishtinë.

Ky vendim erdhi nga qeveria, pas shpërthimit të koronavirusit në vendin tonë.

Minuta më parë, Rinori ndau një video ku shihen një grup njerëzish duke kënduar, madje edhe shumë afër njëri-tjetrit.

KESCO

Kujtojmë që veprimi i tyre është në kundërshtim me rregullat e karantinimit./KlinaPress./