Connect with us

ShowBiz

Fjolla Morina me veshje tejet provokuese para fansave në Skenderaj

Published

on

Princ Caffe Banners

Si shumë nga yjet e tjerë të estradës, edhe këngëtarja Fjolla Morina ka nisur të mbajë koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. 

Këngëtarja, e cila pëlqehet mjaft shumë nga publiku, dje ishte e pranishme në një koncert në Skenderaj.

Duke qenë se numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, zeshkania nuk heziton të ndajë imazhe të ndryshme me ta.

KESCO

Mbrëmë (e mërkurë), bukuroshja jonë ka sjell fotografi dhe video nga koncerti i saj, gjersa shfaqet me një veshje mjaft provokuese.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet nga fansat e saj, teksa e kanë admiruar për dukjen e ka edhe prej atyre që e kritikojnë.