Connect with us

ShowBiz

Fjolla ndryshon komplet look-un, do ta ‘çmend’ Albanin

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan KlinaPress.

KESCO

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë një ndryshim në flokët dhe pamjen e saj, e bukurinë më shumë po ia shton fustani që ka veshur.

Me këtë pamje Fjolla do ta shkrijë Albanin./KlinaPress/