Connect with us

ShowBiz

Flaka duket tejet joshëse në fustan elegant, teksa vë në pah figurën trupore

Published

on

Schengen Visa

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, jo pak herë di të rrëmbejë vëmendjen me paraqitjet e saj atraktive.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi, ku shfaqet mjaft atraktive dhe elegante në fustan të verdhë.

KESCO

Teksa ka vënë në pah figurën e saj trupore, Krelani dukej mjaft tërheqëse dhe joshëse me pamjen e saj.

Foto: Flaka Krelani/InstaStory

Flaka ka qenë mjaft aktive këtë verë me prurje muzikore e koncerte të shumta anë e mbanë trevave shqiptare.

Ajo shquhet si një ndër zërat më të mirë shqiptarë, e cila është shpërblyer edhe me shumë çmime në festivale. /KlinaPress/