Connect with us

Sport

Formacionet zyrtare të ndeshjes, Liverpool-Arsenal

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Sot na pret një ndeshje e madhe.

Liverpool dhe Arsenal do të përballen sonte me fillim nga ora 18:30 në derbin e javës së tretë.

Të dy ekipet janë të vetmet që i kanë pikët e plota dhe sot kjo do të ndryshojë.

Për Arsenalin do të startojë transferimi i tyre, Nicolas Pepe, ndërsa Shaqiri do të jetë prapë në bankë./KlinaPress/

KESCO