Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

FOTO/ Dan Bilzerian nxjerr pamjet nga ferma e tij e kanabisit

Published

on

COVID-19

Dan Bilzerian vazhdon të reklamojë kompaninë e tij që shet kanabis që konsumohet me cigare elektronike. Kompania e Bilzeriant po rritet frikshëm duke habitur edhe vetë agjentët e bursës.

Kompania e tij “Ignite” është duke u zhvilluar kënaqshëm në SHBA dhe në Kanada, por tregu i ri po njeh rritje gjithandej, ndaj Bilzerian po jep përpjekje maksimale dhe serioze për t’u vendosur sa më fort.

Lënda që ai tregton quhet CBD (kanabidiol). Ajo konsumohet me cigare me ngrohje elektronike, por nuk ka efektet e dehjes që shkakton kanabisi që tymoset tradicionalisht. Megjithatë, shumë përdorues kanë thënë se CBD u ka dhënë efekte qetësuese për dhimbje të ndryshme si dhe u ka lehtësuar krizat e ankthit.

KESCO

Kompania e tij “Ignite” është duke u zhvilluar kënaqshëm në SHBA dhe në Kanada, por tregu i ri po njeh rritje gjithandej, ndaj Bilzerian po jep përpjekje maksimale dhe serioze për t’u vendosur sa më fort.

Lënda që ai tregton quhet CBD (kanabidiol). Ajo konsumohet me cigare me ngrohje elektronike, por nuk ka efektet e dehjes që shkakton kanabisi që tymoset tradicionalisht. Megjithatë, shumë përdorues kanë thënë se CBD u ka dhënë efekte qetësuese për dhimbje të ndryshme si dhe u ka lehtësuar krizat e ankthit.

Mbreti i Instgramit ka publikuar së fundi disa pamje, ku tregon fermën e tij fitimprurëse. Sigurisht që gjatë vizitës ai shoqërohej nga modelet e tij./KlinaPress./