Connect with us

ShowBiz

Foto e rrallë e Sabri Fejzullahut me bashkëshorten 24 vjet më parë, kështu dukeshin ata dikur

Published

on

ART MOTION

Sabri Fejzullahu mbete një nga legjenda e muzikës shqiptare, me një karrierë të gjatë e suksesshme, teksa ende është aktiv dhe mjaft i kërkuar.

Përveç, karrierës jeta e tij private ka qenë gjithmonë në fokus, me djalin Ermalin, një këngëtarët të jashtëzakonshëm, vajzën Bulza dhe bashkëshortja, Nera.

KESCO

Së fundi bashkëshortja e tij është kthyer prapa në kohë duke sjellur një fotografi të para 24 vitesh e shkëputur nga RTSH-së atë kohë.

“1996 Tiranë te teta Lili, Fest i RTSH”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit bashkëshortja e artistit të mirënjohur, përveç dallimit të moshës, ata duken të mrekullueshëm, po sikur tani./KlinaPress./