Connect with us

ShowBiz

Françeska Jaçe heq rrobat, pozon veç në të brendshme para pasqyrës

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Françeska Jaçe ka pozuar tejet seksi para pasqyrës.

Modelja Françeska Jaçe duket se nuk e ka fare problem të zhvishet për një postim në rrjete sociale.

Ajo së fundmi i ka hequr rrobat në pjesën e poshtme të trupit dhe ka pozuar para pasqyrës veç në të brendshme.

KESCO

Bazuar në prapavijë duket sikur sapo i ka përfunduar ushtrimet në palestër./KlinaPress./