Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Frikë nga koronavirusi, Bebe Rexha: Miliarder apo jo, të gjithë do përfundojmë në të njëjtin vend (FOTO)

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Teksa bota është e përfshirë nga ankthi i përhapjes së koronavirusit, këngëtarja e famshme Bebe Rexha, ka dhënë përmes postimeve në “Instagram” një mesazh për të gjithë fansat e saj.

Këngëtarja me origjinë shqiptare shprehet se në këto ditë të vështira rëndësi për të kanë familja, qentë e miqtë e saj.

Madje Bebe theksoi se në kohë të tilla s’kanë rëndësi lekët pasi të gjithë në të njëjtin vend do shkonë.

KESCO

“Familja ime, miqtë e mi, qeni im, fansat e mi janë më të rëndësishmit për mua. Në djall dizenjuesit e çantave. Në djall orët me diamante.

Në djall dizenjuesit e takave. Dua shëndet, lumturi dhe paqe. Nuk më intereson kush je. Miliarder apo jo, ne të gjithë përfundojmë në të njëjtin vend, gjashtë këmbë nën tokë,”- shkroi ajo në “Instagram”./KlinaPress./