Connect with us

ShowBiz

Futbollisti i njohur kosovar i jep fund beqarisë, u martua me këtë bukuroshe

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Futbollisti i njohur shqiptar i ka dhënë fund beqarisë.

Emir Lenjani dje i dha fund beqarisë pasi lidhi kurorë me të dashurën që ishte në lidhje qe disa vite.

Të ftuar në dasmë ishin disa futbollistë familjarët dhe shokët e ngushtë që ta bëjnë sa më të paharruar natën për futbollistin e kombëtares shqiptare.

KESCO

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një fotografi ku mund të shohim Emirin me bashkëshorten e saj emri i së cilës mbetet ende i pa identifikuar./KlinaPress.com/