Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

“Futbollisti me kontratë 80 milionë dollarë më dërgoi mesazh”- Ylli i videove porno bën zbulimin, kush është lojtari dhe çfarë i shkroi

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Ylli i faqes së famshme pornografike Pornhub zbuloi se një futbollist, i cili ka një kontratë prej 80 milionë dollarë, i kishte dërguar mesazh në rrjetin e saj social Instagram.

Videot porno të 23-vjeçares në faqen për të rritur në internet janë shumë të shikuara dhe mesa duket mes tyre janë edhe yje të futbollit.

Rhoades bëri zbulimin në një video të postuar në YouTube ndërsa takohej me miqtë e saj.

KESCO

“Ajo mori mesazh nga një lojtar futbolli që ka një kontratë prej 80 milionë dollarë,”– tha shoku i saj Mike Majlak.

Kjo tërhoqi vëmendjen e dy shoqeve të saj Alexandra Cooper dhe Sofia Franklyn, që u befasuan nga lajmi.

Ndërsa Rhoades shtoi: “Ai ka 43 milion ndjekës.

Dhe Cooper e pyeti: “Prisni, kush është? Thjesht dua ta ti kush është.”

Por asnjë detaj tjetër nuk u dha në klipin e shkurtër, se kush është futbollisti apo përmbajtja e mesazhit që ai i shkroi 23-vjeçares.

Rhoades, me origjinë nga Çikago ka më shumë se 7.8 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo nuk lë vend për imagjinatën në imazhet që poston në rrjetin social.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *