Connect with us

ShowBiz

Gashi dhe Bebe Rexha në krye të një top liste të huaj

Published

on

SIGMA Banners

Reperi Gashi dhe Bebe Rexha sollën ndaras këngët e tyre të radhës para fansave dhe publikut të gjerë.

Artisti publikoi këngën, “Safety”, të cilën e publikoi në bashkëpunimin me DJ e famshëm ndërkombëtar, Snake.

Kjo këngë renditet në pozitën e parë të top listës, “New Friday Chart” dhe kjo e ka bërë të lumtur këngëtarin që jeton dhe vepron përtej oqeanit Atlantik.

KESCO

E në këtë listë e ka gjetur veten këngëtarja, Rexha, e cila solli këngën “Not 20 Anymore” që po mirëpritet brenda tifozëve të bukuroshes sonë.

Ata duket se kanë ndikuar që biondina të renditet në vendin e katërt ani pse ka kohë të shkurtër që e ka publikuar 30-vjeçarja.

Ndryshe, Gashi dhe Bebe pritet që të sjellin këngë të reja gjatë muajve të ardhshëm dhe krahas kësaj po vazhdojnë me koncerte muzikore. /KlinaPress/