Connect with us

ShowBiz

Genta me të dashurin nuk po qëndrojnë të izoluar, shikoni ku kanë shkuar sot

Published

on

ART MOTION

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

KESCO

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër.

Me postimin e saj të fundit, ajo tregon se nuk po qëndron e izoluar./ORAinfo/