Connect with us

ShowBizz

Gëzimja e merr veten pas lindjes, pas kaq ditësh publikon këtë fotografi të bukur

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Gëzime Krasniqi tashmë është emër i njohur për publikun.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

KESCO

Para pak ditësh ajo është bërë nënë për herë të parë, duke lindur kështu një vajzë.

E sot Gëzimja ka publikuar foto të vajzës së saj.

Duket se nusja e ka marrë vetën mirë pas lindjes./ORAinfo/

Mëso shqip – MDIS
Radio Taxi Roberti Banners