Connect with us

ShowBiz

Gëzimja publikon foton më të ëmbël të vajzës, kaq me stil e ka veshur

Published

on

COVID-19

Gëzime Krasniqi tashmë është emër i njohur për publikun.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Gëzime Krasniqi tashmë është emër i njohur për publikun.

KESCO

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Para pak ditëve ajo dhe djali i këngëtares u bënë prindër për herë të parë.

Ata janë bërë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin, Emma.

E sot, Gëzimja ka publikuar foton më të ëmbël të vajzës e të cilën e ka veshur plot stil./ORAinfo/