Connect with us

ShowBiz

Gili me fustan të ngushtë në dasmë, ekspozon trupin si ‘peshk’

Published

on

Pex Host Big

Gili është këngëtarja që tash e disa vite është shumë e pëlqyer për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, përcjell ORAinfo.

KESCO

Së fundi, ajo i është nënshtruar një diete dhe ka humbur 27 kilogramë.

Gili është shumë aktive në dasma e kanagjegje gjatë kësaj sezone.

Sot, ajo ka shkuar në një dasmë dhe nga atje ka publikuar një foto.

Gjithë vëmendjen mori fustani dhe trupi i saj në top-formë./KlinaPress/