Connect with us

ShowBiz

Gjira nuk po mund t’i largojë kilogramët e tepërt pas lindjes, ja si po duket

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Gjira Kajtazi është reperja e njohur kosovare.

Ajo bëri bujë në muzikën shqiptare dhe u bë e pëlqyer qysh në fillim, përcjell KlinaPress.

Para katër muajve ajo u bë nënë për herë të parë.

E pas lindjes ajo duket se nuk po mund t’i largojë kilogramët e tepërt dhe këtë po e dëshmon me fotot që po i publikon./KlinaPress/

KESCO