Connect with us

ShowBiz

Grafit gjigant i Dua Lipës shfaqet në qendër të Prishtinës

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Dua Lipa është vlerësuar në Prishtinë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa në Prishtinë është nderuar me një grafit gjigant, shkruan lajmi.

Dua është pikturuar përballë Prokurorisë së Shtetit, në sheshin “Edit Durham”.

KESCO

Kujtojmë se këngëtarja para fillimit të “Sunny Hill” ka dhuruar plot 150 mijë euro për një akademi muzikore për talentet e reja.

“Ky do të jetë përfundimisht një projekt i madh dhe diçka për të cilën ne jemi shumë të entuziazmuar. Mendoj se do të jetë e jashtëzakonshme. Ne do t’i japim diçka komunitetit tonë”, ishte shprehur Dua Lipa në një deklaratë për mediat./KlinaPress/