Connect with us

ShowBiz

Graniti bëhet romantik, e “mbulon” Leonitën me lule

Published

on

Shell Banners

Ajo së shpjeti pritet të bëhet nënë.

Leonita Lekaj vazhdon të konsiderohet ndër femrat më tërheqëse tek publiku shqiptar.

KESCO

Bashkëshortja e lojtarit më të njohur dhe më të adhuruar po vazhdon të bëjë përshtypje për çdo gjë, kështu edhe zgjuar interes sa më shumë tek mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Bukuroshja shqiptare gati çdo herë dhuron arsye për të shkruar për të e për të komentuar rreth jetës së saj dhe martesës së saj.

Meqë tani është në pritje të fëmiut të parë, interesimet rreth saj më shumë janë shtuar dhe po përcillet ngado që po shkon nga të gjithë.

Madje, nuk është vetëm interesimi i publikut që është rritur, por edhe i të shoqit, dashuria e të cilit duket se është rritur ende më shumë ndaj saj, e këtë po e dëshmojnë veprat e tij, ashtu edhe sikur se ky i fundit ku e rrethoi ndërmjet trëndafilave, duke e gëzuar dhe lumturuar të ëmblën Leonitë./KlinaPress/