Connect with us

ShowBiz

Greta Koci publikon këngën e re “Lum kush m’ka”

Published

on

Shell Banners

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koci e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Lum kush m’ka” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Edlir Begolli, ndërsa për videoklipin Max Production.

KESCO

“Lum kush m’ka”, është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *