Connect with us

ShowBiz

Greta Koçi sa keq provokon me gjoksin e saj, e tepron!

Published

on

PEX HOST 728×90

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Greta Koçi ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Me anë të një videoje disa sekondëshe ajo ka treguar dukshëm asetet e saj, shkruan Indeksonline.

Greta kësaj radhe qëllimisht ka provokuar me gjoksin e saj. Vlen të kujtojmë faktin se ajo deri më tani ka kryer disa ndërhyrje estetike, dhe se prapë vazhdon të përdor efekte photoshopi vazhdimisht.

KESCO