Connect with us

Lajme

Haradinaj viziton Suharekën – pi kafe me kryetarin Muharremaj

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Kryeministri në largim Ramush Haradinaj, këtë të diel ka vizituar qytetin e Suharekës.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj nëpërmjet një postimi në Facebook.

Ai është pritur nga kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj.

KESCO

“Sot e nisa ditën me kafenë e mëngjesit në Suharekë me kryetarin Bali Muharremaj”, ka shkruar Haradinaj, njofton Telegrafi./KlinaPress/