Connect with us

ShowBiz

‘Harder’ titullohet kënga e re e Bebe Rexhës

Published

on

Pex Host Big

Bebe Rexha në bashkëpunim me Dj e njohur ka publikuar këngën e re.

Bebe Rexha në bashkëpunim me Dj e njohur ka publikuar këngën e re.

KESCO

Bebe Rexha këtë herë ka punuar me Jax Jones për finalizimin e këngës së re e cila me tu publikuar fitoi pëlqimin e publikut.

Projekti titullohet ‘Harder’ dhe është vetëm në versionin audio, por mund të ndodh që më vonë dibranja të sjellë edhe një klip.

Kujtojmë se ky është bashkëpunimi i dytë brenda muajit i këngëtares shqiptare. Pas këngës ‘Call You Mine’ me Chainsmokers pritshmërite janë të mëdha edhe për këtë projekt./KlinaPress/