Connect with us

ShowBiz

Harrojeni nusen e Rashicës, vjehrra e tij ju lë gojëhapur

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Milot Rashica është futbollisti i kombëtares kosovare.

Ai është në kulmin e karrierës si në kombëtare ashtu edhe në klubin gjermab Ëerder Bremen, përcjell KlinaPress.

Rashica është shumë i përfolur edhe për jetën private, sidomos gruaja e tij, Belkizi.

KESCO

Ajo është në qendër të mediave rozë për bukurinë dhe paraqitjet e saj e duket se këtë e ka trashëguar nga nëna e saj./KlinaPress/