Modelja e njohur Heidi Klum, i ka thënë “Po” për herë të dytë partnerit të saj.

46-vjeçarja kurorëzoi sërish dashurinë e saj me martesë me 26-vjeçarin Tom Kaulitz.

Çifti e kanë zhvilluar këtë martesë në jahtin luksoz në Capri, gjashtë muaj pas ceremonisë së fshehtë në Los Angeles.

KESCO

Heidi ishte e veshur një fustan të bardhë nusërie, ndërsa pozonte pranë bashkëshortit të saj të ri.

Ndërkohë, pjesëmarrës në këtë dasmë ishin edhe katër fëmijët e modeles: Helene, 15 vjeç, Henry, 14 vjeç, Johan, 12 vjeç dhe Lou, nëntë. /KlinaPress/