Connect with us

Lajme

Hoti del në natyrë me familje, ky është mesazhi i tij

Published

on

hoti-del-ne-natyre-me-familje,-ky-eshte-mesazhi-i-tij
Shell Banners

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, ka treguar se po kalon një fundjavë të mirë.

Në faqen e tij zyrtare në rrjetin social Facebook, Hoti ka publikuar një fotografi të tij me bashkëshorten dhe të dy djemtë e tij.

Ai shihet i veshur me rroba sportive diku në hapësirat e gjelbra të Kosovës.

KESCO

“Ju urojmë të kaloni një fundjavë të mirë, sikurse ne.”, ka shkruar ai.

Javën që po lamë pas, kryeministri Hoti është përballur me një sërë kritikash nga kundërshtarët e tij politik, pas marrëveshjes ekonomike me Serbinë, të nënshkruar në Shtëpinë e Bardhë në Washington.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *