Connect with us

Sport

Humbi betejen me sëmundjen e rëndë, Luis Enrique jep lajmin qe mërziti botën

Published

on

Shell Banners

Ish-trajneri i Barcelonës dhe i kombëtares së Spanjës, Luis Enrique, ka shokuar botën me lajmi e dhënë.

Ai ka treguar se vajza e tij nëntë vjeçare ka ndërruar jetë.

Tash e disa kohë, Enrique ka qenë duke u përballur me një sfidë të madhe, të cilën për fat të keq tani e ka humbur.

Vajza e trajnerit spanjoll, Xana, ka ndërruar jetë në moshën nëntë vjeçare, ka bërë të ditur Enrique, transmeton KlinaPress

KESCO

Vajza e Luis Enrique kishte tumor dhe nuk ka arritur të vazhdojë më tej luftën e saj.

Ky lajm i dhënë nga trajneri Enrique ka mërzitur gjithë botën e futbollit, por jo vetëm.

Tifozët e futbollit kanë reaguar duke i dhënë mbështetje trajnerit./KlinaPress/