Connect with us

ShowBiz

Humbja e kilogrameve, Blerones ja ka shtuar bukurinë

Published

on

ART MOTION

Është ndër prezantuest me të dashura për publikun shqiptar.

Përveç moderimit, Blerona Zeqiri njihet edhe për linjat e saj përfekte, përcjell KlinaPress.

Në fotografitë që poston në rrjetet sociale ajo pasi humbi disa kilogram, duket super joshëse.

KESCO

Ajo ishte shumë e plotë, por tani është dobësuar dhe format e saj trupore janë tejet tërheqëse.

Për me tepër shikoni këto foto dhe binduni. /KlinaPress/