Connect with us

ShowBiz

I dashuri i saj do të xhelozojë, ‘Selin’ shfaqet krah aktorit më të bukur turk

Published

on

Shell Banners

Ajo është një prej aktoreve më të njohura nga kinematografia turke.

Hande Erçel u bë shumë e pëlqyer dhe e suksesshme si në publikun turk ashtu edhe ën atë të huaj, përcjell KlinaPress.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Selinit’ në serialin e mirënjohur, ‘Vajzat e Diellit’.

KESCO

Përveç që mori famë të madhe, duket se Selin ka bërë edhe shumë shoqëri nga serialet që ka luajtur.

Në një foto të publikuar në rrjete sociale shihet ajo dhe aktori Burak Deniz të shtrirë afër njëri-tjetrit.

Ata kanë qenë protagonistë në serialin ‘Ask laftan anlamaz’, e pas tij duket se kanë mbetur shokë të mirë.

Kjo foto do ta bëjë xheloz të dashurin e Selinit./KlinaPress/