Connect with us

Lajme

I jepet lamtumira e fundit aktores se madhe Leze Qena

Published

on

Pex Host Big

Aktores së mirënjohur, Leze Qenës, sot i është dhënë lamtumira e fundit, njofton Klan Kosova.

E ndjera u varrosë në varrezat e qytetit të Prishtinës në Dragodan.

Në varrimin e së ndjerës ishin familjarë dhe mië të ngushtë, aty kishte qenë edhe Ministrja në detyrë e Kulturës, Vlora Dumoshi./KlinaPress./

KESCO