Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

I moshuari shqiptar e ‘lufton’ virusin duke vendosur duart në zjarr, Bebe Rexha ka një porosi

Published

on

COVID-19

Krahas metodave shkencore dhe shëndetësore, tek shqiptarët gjithmonë ka ekzistuar edhe mjekësia tradicional.

Ndonëse mjekët po këshillojnë vazhdimisht që të iu përmbahen këshillave për luftimin e përhapjes së pandemisë, popullin çdo herë ka disa metoda tjera,

Nëpër rrjetet sociale po qarkullon një video teksa shihet një i moshuar shqiptarë duke vendosur duart në zjarr i cili thotë se “kështu mundesh me i djeg mikrobet”.

KESCO

Pas kësaj nuk ka munguar reagimi i artistes shqiptare Beba Rexha, të cilën e ka publikuar në Instagramin e saj.

“Për shqiptarët e mi, ju lutem mos e bëni këtë në shtëpi”, ka shkruar Bebe./KlinaPress./