Connect with us

Sport

Icardi – Juventus, çka do të ndodh të dielën?

Published

on

Pex Host Big

Nuk ka zgjidhje tjetër, Mauro Icardi do të largohet gjatë kësaj vere nga Inter.

Ylli argjentinas po vazhdon të mbajë Juventusin në krye të preferencave të tij, por kjo pritje nuk do të vazhdojë përgjithmonë.

KESCO

Sipas ‘Corriere della Sport’, 26 vjeçari do të presë Juventusin deri të dielën, për të bërë kontakte konkrete.

Nëse me kampionët e Italisë nuk arrihet një marrëveshje deri në atë ditë, Icardi do të jetë i hapur edhe për Romën dhe Napolin./KlinaPress/