Connect with us

ShowBiz

Imazhe që të lënë “gojë hapur”/ Dafina shfaqet “ujë e sapun”, ja si duket këngëtarja pa makijazh (FOTO)

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Jemi mësuar që thuajse gjithmonë ta shohin të kuruar në çdo detaj. Madje edhe në postimet e fundit në profilin e saj në “Instagram”, Dafina Zeqirin e shohim me një makijazh paksa të rënduar, por që i shkon shumë.

Por një ditë më parë, këngëtarja e njohur ka vendosur që të bëjë disa postime ndryshe nga çjemi mësuar të shohim në “Instagram”-in e saj. Kësaj radhe ajo shfaqet tërësisht natyrale.

Këngëtarja ka treguar përmes postimeve në “Instastory” se ka shkuar për t’i bërë trajtim fytyrës dhe fotot “ujë e sapun” i ka ndarë dhe me ndjekësit. Duhet të themi që ajo duket po aq bukur dhe me siguri fansat janë mahnitur./KlinaPress./

KESCO