Connect with us

Lajme

Iniciativa nga biznesmeni Valon Nuhaj nga Italia, për t’i dalë në ndihmë familjeve me nevojë në Kosovë

Published

on

Princ Caffe Banners

Valon Nuhaj, nga Stapanica e Klines, një biznesmen që jeton dhe vepron në Itali, ka marrë një iniciativë për të gjithë shqiptarët që jetojnë në Itali e vende të tjera, për të mbledhë para dhe për t’i dërguar në Kosovë për familjet me nevojë, e aq më shumë pasi është përhapur pandemia globale Covid 19. Ju që dëshironi të iu bashkoheni iniciativës së Valonit, e keni numrin e telefonit dhr numrin e bankës./KlinaPress./