Connect with us

ShowBiz

Ish-i dashuri i Rita Orës në lidhje të re

Published

on

COVID-19

Aktori i famshëm amerikan, Andrew Garfield, duket se ka nisur romancë të re me Christine Gabel.

Aktori, 35 vjeçar, dhe studentja e mjekësisë, 25 vjeçe, ishin parë të enjten së bashku, derisa po ecnin rrugëve të Los Anxhelosit.

Përqafimi me njëri-tjetrin bëri të spekulohej se dyshja janë së bashku dhe dukeshin mjaft të lumtur.

KESCO

Andrew Garfield dhe Christine Gabel (Foto: TheImageDirect.com)

Garfield, i cili u nda nga këngëtarja shqiptare para disa muajve, ishte parë edhe në krahët e aktores Aisling Beas.

Rita Ora dhe Andrew Garfield (Foto: Twitter)